18 september: schoolspuitwedstrijden Langedijk
14-09-2010 - Zaterdag 18 september 2010 vinden vanaf 14.00 uur voor het gemeentehuis van Langedijk aan de Vroedschap te Zuid-Scharwoude de jaarlijkse Schoolspuitwedstrijden plaats.
Kinderen van groep 7 en 8 van alle basisscholen uit Langedijk gaan de strijd aan om de felbegeerde Brandweerbokaal. Een onderlinge wedstrijd met verschillende brandweerspuitspellen waarmee punten kunnen worden gehaald. Na het eindspel, waarbij veel water wordt gebruikt en de onderwijzers en begeleiders ook een taak hebben, wordt de uiteindelijke winnaar uitgeroepen.
Direct na het eindspel overhandigt Leo Bakker, de postcommandant van de brandweer Langedijk, de Brandweerbokaal en de beker voor de eerste prijs. Ook de tweede en derde plaats worden beloond met een echte beker en iedere deelnemer krijgt een aandenken van deze bijzondere dag.
Iedereen is van harte welkom bij de brandweer om de deelnemende kinderen aan te moedigen.